Celostátní členský zpravodaj: Pirátský newsletter 19/2019 (zpět)

Ahoj členové !
Přinášíme vám pravidelnou vlnu nových informací o důležitém dění, právě probíhajících hlasováních a dalších novinkách.
Připomínáme, že tento newsletter najdete online v Nalodění, další newslettery tam budou přibývat. Postupně vznikají také newslettery resortních týmů.
Co je tedy aktuální? Kdo nečte, jako by nebyl (Pirát/ka)!

Poslední šance nalodit se!

Určitě jste si již všimli našeho Nalodění, do kterého se můžete zaregistrovat, odebírat newslettery na vámi zvolená témata apod.
Prosíme všechny členy, kteří se ještě nenalodili, aby tak učinili. Usnadníte nám tím práci s kontakty a sobě otevřete nové netušené možnosti!

V Nalodění vznikají stále nové newslettery resortních týmů. Můžete je odebírat taky.
Jak na to?
1) Nalodit se.
2) Zaškrtat oblasti zájmu - na základě toho budete dostávat newslettery, to chceš!
3) Pokud už nalodění jste, koukněte, zda máte zaškrtáno vše, co vás zajímá.

 

Kampaň je v plném proudu!

Volby jsou za dva týdny a kampaň je v plném proudu! Ve studentských volbách jsme vyhráli s 24,5 % a velkým předstihem. Protikandidáti proti nám úpěnlivě pálí, což je známka toho, že se nám daří. Teď musíme zabrat a být v ulicích co nejvíc vidět. Pirátské listy jsou víc než billboardy!

Náš autobus s budíkem na střeše jezdí! Jeho cestu můžete sledovat na facebookové události, a až k vám přijede, nalodit se a podepsat se mu na záď.

 

Propagace

Venku máme dva animáky a televizní spot. Tenhle týden jsme točili další dvě volební videa! Představujeme náš program formou Peksasa, které je k dostání i na stáncích. Jako první strana používáme rozšířenou realitu, najdete ji na titulní straně Pirátských listů.

 

Voličské průkazy

Poslední šance vyřídit si voličský průkaz! Pokud budete volit jinde než v místě trvalého bydliště, musíte na svůj úřad doručit žádost o voličský průkaz buď poštou do 17. 5., nebo osobně do 22. 5. Připomeňte i svým známým, aby to nepropásli. Další podrobnosti i vzor žádosti najdete na našem evropském webu.

 

Příspěvky na kampaň

Chceš přispět na kampaň? Máš jedinečnou možnost!

 

Sbíráme podněty pro kampaň!

Chceš se zapojit do kampaně ještě o trochu více? Máš nějaké nápady, které by se dali v kampani využít? Sdílej je s námi!

 

Balíček pro voliče

Balíčky pro aktivní voliče jsou tu! Cena za balíček nám pokryje obsah a dopravu, kupující nám pomůže s roznášením novin a letáků a bude dělat díky merchi chodící reklamu. Můžete ho pořídit, nasdílet pro kamarády na svém facebooku nebo udělat reklamu na stránkách krajského/místního sdružení.

 

Volba vedoucí/ho zahraničního odboru

Stále probíhá jednání Celostátního fóra ve věci volby vedoucí/ho zahraničního odboru.

 

Změna jednacího řádu

Stále běží jednání ke změně Jednacího řádu Celostátního fóra upravující návrhové oprávnění pro nominaci kandidátů do volby republikového výboru.

 

A je tu váš oblíbený borec na konec.

Nenápadný hrdina z Prahy 8, to je Marvel.
Přestože je to kus chlapa, v davu si ho spíš nevšimnete. Obvykle stojí opodál a je připraven zasáhnout, když je Praha s hrubou silou v koncích. Honza Horn zvaný Marvel, ač původní profesí produkční, má nyní kovárnu s poetickým názvem Na Olympu a mimo jiné také vlastní značku nožů KONOL. Oficiálně patří pod Prahu 8. Se svou partnerkou a malým synem žijí kousek od Palmovky. Mimo to, že je ochoten ve dne i v noci se téměř vždy nechat zneužít na odvoz věcí svou dodávkou, stojí například za odstraněním neodstranitelné pancéřové stěny z našeho nynějšího Pirátského centra (pozůstatek po někdejší bance) a nyní i za signifikantním kampaňovým budíkem. Mimo těžkých manuálních prací nám také pomáhá s aktivitami pro děti. “Dětem” se začal věnovat také profesně. Ke svým ostatním aktivitám přidal výuku kovařiny na Střední odborné škole uměleckořemeslné s.r.o.. Honza je zkrátka srdcař, jehož silné paže často a nezištně pomáhají po celé Praze.
Honzo, jsi borec!

 


Za Personální odbor Pirátů

Jana Koláříková
vedoucí Personálního odboru
tel.: +420 770 113 643
mail: jana.kolarikova@pirati.cz